Střelci (nejen) pro střelce

Podpořte světově unikátní projekt

v České republice

Vítejte! Věříme, že projekt Národního střeleckého centra v České republice znáte. Pozemky na sjezdu u dálnice, stavební povolení, projektovou dokumentaci, partnery pro částečné financování i dodavatele stavby na klíč včetně nejlepší střelecké terčové technologie od Action Target. To všechno už náš zapsaný spolek má. To všechno jsme i v době lockdownů zvládli. Teď ale potřebujeme Vaši pomoc.  Důsledky opatření proti covidu se totiž nevyhnuly ani nám.

Uzavřené provozovny některých našich podporovatelů, zvýšení cen stavebních materiálů, zvýšení sazby úroků ČNB, které se promítne do úvěru, válka na Ukrajině. Každý den hledáme cesty, jak si s tím poradit a urychlit realizaci. Na častá přání nyní otevíráme také příležitost pro zapojení široké střelecké veřejnosti a firem. Něco jako na Národní divadlo. Národní střelecké centrum je výjimečné a bez vnějších vlivů a veřejných dotací bude sloužit všem. Věříme, že nám s tím pomůžete.

Podpořte ještě dnes vznik Národního střeleckého centra finančním darem a staňte se součástí zrodu světově unikátního projektu

Pokud si chcete spolkový projekt Národního střeleckého centra připomenout, klikněte na tlačítko. V novém okně najdete vše na jednom místě. Pokud to nepotřebujete, pokračujte níže.

Náš veřejný závazek

Pamětní deska

Váš dar je sám o sobě úctyhodným krokem. Pokud si to budete z jakéhokoliv důvodu přát, může takový krok zůstat jen mezi námi. Budeme ale raději, když nám poskytnete souhlas se zveřejněním Vašeho jména a příjmení, nebo názvu firmy. Bylo by nám ctí umístit je na pamětní desku u vchodu do Národního střeleckého centra vedle jmen a názvů ostatních dárců. Jako poděkování a příklad solidarity nejen mezi střelci.

Časová schránka

Součástí instalace pamětní desky bude za účasti notáře v zemi uložená časová schránka. Jejím prostřednictvím zpřístupníme budoucí generaci informace o založení Národního střeleckého centra v České republice. Pokud nám poskytnete souhlas, umístíme kopii i Vaší dárcovské smlouvy do časové schránky společně s dalšími dokumenty a artefakty. Časová schránka bude vyzvednuta za 50 let od otevření centra.

Budoucí výhody

Každá dárcovská smlouva má své unikátní číslo. Během výstavby Národního střeleckého centra připravíme systém výhod a věrnostních programů pro dárce, podporovatele, partnery, členy spolků a klubů nebo střelecké školy. Zveřejníme je ještě před otevřením centra a číslo smlouvy nám pomůže připravit individuální zvýhodněnou nabídku přímo pro Vás. Dejte nám šanci Vás mile překvapit.

Budete v obraze

Po dobu realizace Vás budeme jednou za čas, aniž bychom obtěžovali nadmírou sdělení, informovat o stavu projektu. Dozvíte se o položení základního kamene, harmonogramu, nebo organizování prohlídek pro veřejnost během stavby i dokončovacích prací. Budete si moct užít prohlídky technologického zázemí a míst, která po zahájení provozu už nebudou přístupná. Prostě budete v obraze.

Každý dar se počítá a pomůže bez ohledu na jeho výši

Jen čtyři kroky do cíle

Poskytnete dar jako občan, OSVČ nebo právnická osoba? Vyberte si níže na webu, jaký formulář smlouvy použijete. Vyplňte potřebné údaje a klikněte na ODESLAT.

Obratem obdržíte potvrzovací e‑mail. Po kliknutí na odkaz v něm a ověření, že jste to opravdu Vy, Vám přijde v druhém e‑mailu Smlouva o daru ve formátu PDF. Vše v řádu minut.

Odešlete finanční dar na základě údajů, které jsou uvedeny ve smlouvě. Doklad o daru Vám pošleme do 15 dnů od obdržení platby.

Pomohli jste unikátnímu projektu. Děkujeme. Teď je řada na nás. Národní střelecké centrum vznikne v České republice i díky Vám. A díky Vám bude ještě lepším.

Věříme, že se stejně jako my těšíte na kopnutí do země, otevření a první návštěvu. Pamětní listina čeká na každého bez ohledu na výši daru. Jednou bude třeba připomínkou Vaší účasti i pro Vaše děti a vnoučata.
Pamětní odznaky mají jako součást poděkování naši dosavadní podporovatelé. Nyní se na ně může těšit také tisíc z vás, kteří darujete nejvyšší částku. Dalších sto dárců vylosujeme. Pojďte do toho! Pamětní odznaky jsou skvělou památkou.

Rozhodli jste se projekt podpořit? Děkujeme!

Prosíme, vyplňte formulář pro vygenerování smlouvy o daru

Nejprve vyberte příslušný formulář podle druhu dárce:

(Položky označené * nejsou povinné)

Souhlasím / nesouhlasím s umístěním svého jména a příjmení, nebo názvu firmy, na pamětní desku Národního střeleckého centra

Souhlasím / nesouhlasím s umístěním kopie Smlouvy o daru do časové schránky, která bude součástí instalace pamětní desky Národního střeleckého centra

Poznámka:

Všechny uvedené informace budou zpracovány v souladu s platnými zákony na ochranu osobních údajů a nebudou poskytnuty jiným osobám.

Sdílení pomáhá. Sdílejte i Vy a dejte tak šanci dalším lidem a firmám

Když víte, že děláte správnou věc, a dokážete spojit správné lidi, máte vyhráno. Dejte vědět své rodině, přátelům, kamarádům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům o Vaší podpoře Národního střeleckého centra. Máte přístup do médií nebo skvělou partu na sociálních sítích? Dejte i lidem kolem Vás příležitost přidat se k nám. Máte nápad na pro bono propagaci této příležitosti, aby se dostala k co největšímu počtu lidí a firem v České republice? Napište nám nebo zavolejte. Děkujeme!

Klikněte, přidejte komentář a můžete sdílet:

A ještě pár slov na závěr

„Už dlouho mám sen o pamětní zdi u Národního střeleckého centra plné jmen. Žádné není malé, nebo velké. Všechna jsou si rovna bez rozdílu částky, jakou na Národní střelecké centrum lidé přispěli.

Sen o zdi plné jmen lidí a názvů firem a příběhu plného odvahy, svobody, odpovědnosti, cti, důvěry, vzájemného respektu a úcty. Příběhu naděje a osobního podílu každého z nás na bezpečí nás všech. Příběhu vzorů pro naše děti a vnoučata.

Někteří se usmívají a říkají, že je to v dnešní době bláznovství. Já ale věřím, že se ten možná na první pohled bláznivý sen stane skutečností. Třeba i díky Vám a právě v této době.“

František Matějka
předseda spolku
ředitel Národního střeleckého centra

Investor a provozovatel:
Národní střelecké centrum
zapsaný spolek

Hartigovský palác
Thunovská 183/18
118 00 Praha 1 – Malá Strana
Česká republika

IČ: 05215641
ID datové schránky: gk9ymbp

Bankovní spojení Fio banka, a.s.
číslo účtu 2501751119/2010
IBAN: CZ23 2010 0000 0025 0175 1119
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Kontakt:
František Matějka, předseda spolku
tel.: 777 077 158

Národní střelecké centrum, z.s.
Copyright © 2020–2023